loader image
Holissmedica

Witaj,
Cieszymy się, że chcesz dołączyć do zespołu lekarzy Holissmedica

Holissmedia jest polską spółką działającą w branży medycznej już od 2017r. Prowadzimy placówki Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Współpracujemy również ze szpitalami. Nasze zapotrzebowanie na lekarzy stale się zwiększa. Sprawdź aktualne oferty pracy.

Pełne wsparcie Holissmedica

Nasi przyszli pracownicy są objęci pełnym wsparciem i opieką podczas załatwiania wszystkich formalności jak również po podjęciu pracy. Sprawdź na jaką pomoc na starcie możesz liczyć.

Praca dla lekarzy spoza UE

Od stycznia 2021r. polskie prawo pozwala medykom spoza Unii Europejskiej (m.in. z Ukrainy) na podjęcie pracy w Polsce na uproszczonych zasadach. Lekarze mogą znaleźć pracę, jeśli spełnią określone warunki. Szczegółowe informacje znajdziesz z zakładce przepisy prawne.

DOCTORS

Juri from Ukraine

One of Holissmedica’s doctors is Juri from Ukraine. He answered a few questions about his job. Is he satisfied with his arrival in Poland?
We invite you to read the interview.

Więcej »

Szybki kontakt

Jeśli potrzbujesz szybkiej konsultacji, masz pytania lub chcesz poznać szczególy wspópracy z Holissmeidca, wypełnij formularz. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Holissmedica

Holissmedica Sp. z o. o. 
ul. 1 Maja 42/6, 20-410 Lublin
KRS: 0000696175
NIP: 9223056812
REGON: 368316465

kontakt
infolinia:
+48 608 463 263
email:
praca@holissmedica.pl

Powered by Orion Center